Transport

w czym możemy Ci pomóc?

  Napisz do nas...

  Wyślij wiadomość
  Co nas wyróżnia na rynku?
  Wiedza i doświadczenie

  Profesjonalna i skuteczna obsługa, to w spedycji elementy nieodzowne. Dzięki naszej pomocy, twój ładunek szybko i bezpiecznie dotrze do odbiorcy. Nasi kierowcy posiadają wszelkie niezbędne szkolenia, a tabor pojazdów odznacza się doskonałym stanem technicznym.

  Odpowiedzialność i bezpieczeństwo

  Efektywna wymiana handlowa nie przetrwa, bez fachowego wsparcia zaufanej firmy transportowej. Podejmując z nami współpracę, otrzymujesz gwarancję bezpieczeństwa. Twój ładunek przewożony będzie z zachowaniem wszelkich norm przez pojazd, wyposażony w system telematyki. Opierając się na naszej wiedzy i ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniu dotrzesz ze swoimi towarami do wielu odbiorców w kraju i za granicą.

  Czy chciałbyś dotrzeć z towarami do szerszej grupy odbiorców?

  Zbuduj przewagę na rynku zbytu!

  Nowoczesna gospodarka stawia przed dostawcami i odbiorcami towarów poważne wyzwania. Z jednej strony jest to ogromny rynek zbytu, z drugiej konieczność precyzyjnego, bezpiecznego dotarcia do wielu miejsc przeznaczenia. Optymalizacja kosztów dostaw i budowanie przewag konkurencyjnych, wymaga od Ciebie elastyczności i bezkompromisowości. Transport międzynarodowy i spedycja oferują Ci wiele możliwości!

  Zapytaj o ofertę!

  Pomożemy Ci zwiększyć skuteczność w sprzedaży i bezpiecznym przewozie ładunków!

  Zajmując się międzynarodowym przewozem drogowym towarów i spedycją, przez lata wypracowaliśmy pakiet korzystnych usług.

  1
  Transport drogowy ładunków całopojazdowych

  W przypadku tej usługi, wynajmujesz całą powierzchnię naczepy, jej parametry dostosowujemy do rozmiaru ładunku, a następnie Twój towar dociera do konkretnego odbiorcy. Czas przewozu uzależniony jest od miejsca dostawy.

  2
  Transport drogowy ładunków częściowych

  Ładunek częściowy zajmuje znaczną część powierzchni ładunkowej, uzupełniony jest o doładunek, towary docierają do odbiorców. Czas przewozu uzależniony jest od miejsca dostawy.

  3
  Transport drogowy ładunków niebezpiecznych

  Ładunek niebezpieczny wg kryteriów oceny stanowi towar, który może stanowić zagrożenie dla osób, mienia i środowiska. Przewóz takich towarów określają przepisy umowy europejskiej ADR. Jeżeli posiadasz taki ładunek i chcesz przetransportować go bezpiecznie w inne miejsce, skontaktuj się z Nami.