O firmie

poznajmy się...

  Napisz do nas...

  Wyślij wiadomość

  Czy chciałbyś pozyskać sprawdzonego partnera w interesach?

  Poznaj siłę naszej konkurencyjności w branży!


  Działania firmy opierają się na trzech fundamentach

  1
  Potencjał i doświadczenie

  Mamy ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie w branży, poparte ogromną wiedzą. Obszarem naszego działania jest cała Europa w tym głównie kraje Unii Europejskiej. Nasz tabor stale jest powiększany i unowocześniany.

  2
  Jakość i bezpieczeństwo

  Posiadamy doświadczoną kadrę pracowniczą i sprawdzone zaplecze techniczno-diagnostyczne. Dysponujemy nowoczesnym taborem pojazdów. Jesteśmy w pełni dyspozycyjni i otwarci na nowe wyzwania. W roku 2015 przenosimy się do budowanej nowej bazy logistycznej.

  3
  Uczciwość i kompetencja

  W naszej pracy przestrzegamy zasad kodeksu etycznego. Cechują nas uczciwe i jasne zasady współpracy.
  Kompetencja, rzetelność, przestrzeganie prawa to nieodłączne atrybuty naszego działania.

  Masz do nas pytania? Skontaktuj się z nami! Napisz do nas

  HISTORIA FIRMY

  ACTING kiedyś


  Przygodę z transportem rozpoczęliśmy w 1989 roku , w ciągu kilku pierwszych lat podjęliśmy decyzję o udoskonaleniu oferty o spedycję i transport międzynarodowy, to było doskonałe posunięcie strategiczne. W tym czasie, podjęliśmy współpracę w wieloma podmiotami w kraju oraz z ówczesnymi centralami handlu zagranicznego. Szybko nawiązaliśmy korzystne kontakty z klientami z Niemiec, Holandii i innych krajów Europy Zachodniej.

  Sukces stał się motorem napędowym naszych działań, wkrótce zaczęliśmy kupować własne ciągniki siodłowe i naczepy. W ten sposób rozpoczęliśmy kompletowanie własnego taboru, który dziś liczy niemałą liczbę pojazdów.

  W ciągu kolejnych lat działalności, wprowadziliśmy do oferty usługę na transport ładunków mniejszymi pojazdami od 1,5 do 6t, naturalnie stały się one częścią naszej floty.

  Kolejnym zabiegiem strategicznym, było wprowadzenie usług na transport ładunków ponadgabarytowych wymagających zezwoleń i pilotażu. Potem uzupełniliśmy ofertę o przewóz materiałów niebezpiecznych sklasyfikowanych w konwencji ADR.

  ACTING dziś


  Dziś, nasze usługi doceniają klienci w całej Europie, nasze ciężarówki możesz spotkać na wielu drogach, w wielu krajach. Współczesna firma działa w sieci partnerów biznesowych, a jest to potencjalna sieć poleceń, w ten sposób procentuje nasza rzetelność i profesjonalizm.

  Wiemy, jak ważna jest przewaga na bazie innowacji, dlatego wraz z rozwojem naszej firmy wdrażamy coraz nowocześniejsze systemy informatyczne wspomagające nasze działania. Rozwiązania telematyczne pozwalają w trybie online śledzić położenie pojazdów, a zatem i ładunku. Do firmy przekazywane są też na bieżąco informacje o aktualnym statusie pracy kierowców i parametrach eksploatacyjnych pojazdu.

  Nieustanny rozwój naszej firmy stworzył konieczność rozbudowy naszych nieruchomości. W chwili obecnej skończyliśmy budowę naszej nowej siedziby gdzie pomieściliśmy nasze pojazdy i będziemy je serwisować. W nowoczesnych biurach pracownicy są jeszcze lepiej przygotowani do pracy dla Państwa. Zapraszamy Was do Katowic pod numer 73 przy ulicy Krakowskiej.


  Tak powstawała nasza siedziba!

  Zapraszamy Was do Katowic pod numer 73 przy ulicy Krakowskiej – do naszej nowej siedziby! Zobacz film jak przebiegała budowa!


  Nasza kadra

  Sukces to ludzie, w ciągu 25 lat działalności zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie w zarządzaniu spółką, poparte rozmaitymi certyfikatami. Nasze działania generują tendencję rozwojową.

  A
  Zarząd i kadra spółki

  to osoby posiadające wysokie kwalifikacje z zakresu spedycji i zarządzania flotą.

  B
  Dział techniczny

  obsługują specjaliści, a ich pracę wspomagają nowoczesne urządzenia diagnostyczne.

  C
  Kierowcy

  posiadają niezbędne kursy i szkolenia oraz aktualne badania lekarskie. Uczestniczą również w szkoleniach o wiedzy transportowej.

  D
  Wsparcie personalne

  stanowią: Radca Prawny, Inspektor do spraw BHP, audytor do spraw przepisów dotyczących pracy kierowców i transportu, doradca ADR, nadzór informatyczny.